Beschrijving
hr++ geluidswerend binnenzijde gelaagd
Bij HR++ geluidswerend binnenzijde gelaagd bestaat de buitenruit uit gewoon floatglas en de binnenzijde van de ruit uit een gelaagde ruit (twee glasbladen met één of meerder folies) waarvan de speciale folie een geluiddempende werking heeft. De HR-coating zit dan op de geluidwerende ruit. Gewoon gelaagd glas dempt ook al meer geluid dan niet-gelaagd glas, maar bij deze variant is het een speciale geluiddempende folie, waardoor in grote mate het geluid gedempt wordt. HR++ geluidwerend heeft dus naast een isolerende werking ook een geluiddempend effect.
Voor situaties waarbij het HR++ Geluidswerend isolatieglas ook aan beide zijden letselveilig moet zijn, wordt de buitenzijde de geluidwerende ruit en de binnenzijde een gewone gelaagde ruit met de HR-coating.
Geluidswerend glas is uitstekend te combineren met bijvoorbeeld zonwerend glas of ook figuurglas.
eigenschappen geluidswerend isolatieglas hr++ binnenzijde gelaagd
- Zorgt voor geluidsreductie
- Heeft zeer goede prijs/prestatie verhouding
- Inbraak vertragend
- Letselveilig aan de binnenzijde
- U-waarde van 1.1 W/m²K vanaf spouw 15
vergelijk de geluidsreductie per type glas:
geluidswerend glas bestellen?
Bij glashandel Aart Bouman kunt u snel en eenvoudig geluidswerend isolatieglas op maat bestellen.
Wanneer u geluidwerend isolatieglas HR++ met de binnenzijde gelaagd bestelt, zit de HR-coating ook op de binnenzijde. De buitenzijde is dan gewoon floatglas, niet letselveilig. Kies de maten, de opbouw en de spouw en wij zorgen ervoor dat het binnen een paar weken voor u klaar staat of bij u geleverd wordt.
Wilt u liever per mail of telefonisch een bestelling plaatsen, of heeft u advies nodig? Dat kan natuurlijk ook, we helpen u graag. Neem dan contact met ons op.



